100.000 דולר! כל אחד יכול לזכות

בימים אלו יצאה לדרך הגרלת הענק "תורה וגדולה", והחל מיום שלישי ניתן לתמוך ולהיות שותף במיזם המופלא של בית המדרש הגדול בעולם – "ישיבה על קברו". באמצעות ההגרלה, מתבקשים ונקראים המוני ישראל לתמוך ולקיים את מפעל התורה הכביר אשר בו עשרות אלפי לומדים משתתפים מידי יום במאות סדרי הלימוד ונבחנים על לימודם. הגרלת הקיום מבטיחה לכל תורם לזכות מהרגע הראשון: שותפות אמת וקנייני נצח במיליוני רגעי לימוד תורה מידי יום, וקיום בקשתו היחידה של רשכבה"ג מרן ראש הישיבה הגראי"ל שטינמן זצוק"ל.

המפעל התורני העצום "ישיבה על קברו" זוכה לסייעתא דשמיא פלאית בקיום בקשתו היחידה של מרן ראש הישיבה זצוק"ל מכלל ישראל, כשרבבות לומדים משתתפים בקביעות במסלולי הלימוד המקיפים את כל חלקי התורה. 'ישיבה על קברו' הוא הארגון הקדוש שזכה להיות שליח הכלל בהעמדת המפעל על תילו, הן בהכנת מסלולי הלימוד והמבחנים הנעשים ע"י תלמידי חכמים מופלגים, והן בצורת הפעילות המושתתת על הענקת פרסי עידוד קבועים ללומדים העונים בהצלחה על המבחנים היומיים, כאשר הוכח שהדבר מגדיל ומרבה את הלימוד, ואף יוצר מסגרת מסודרת של סדרי לימוד קבועים לרבבות הלומדים.

גולת הכותרת היא העמידה בכור המבחן, בהיות הלומדים נבחנים מידי יום בסיום הלימוד, דבר המסייע כמובן לרצינות הלימוד, להבנתו ולרציפותו. מאז הקמת "ישיבה על קברו" למדו ונבחנו במסגרתו יותר ממאה אלף לומדים שונים, כאשר בממוצע מידי יום ביומו נבחנים למעלה משלושים אלף עמלי תורה במאות המסלולים ואלפי שקלים מוגרלים מידי יממה בין העונים כראוי. לא לחינם זכה המפעל הקדוש להגדרה "בית המדרש הגדול בעולם" – בית מדרש בכל מקצועות התורה.

כבר בשלב ההיערכות להגרלת הקיום "תורה וגדולה", אשר נדרשת למען עצם קיומו והמשך פעילותו של בית המדרש הגדול בעולם, הובעה התלכדות והיענות מיוחדת בקרב צוותי התנדבות רבים שלקחו על עצמם את הפצת הכרטיסים במקום מגוריהם.

מלבד הפרס הראשון שיוגרל בין התורמים ועומד על סך 100,000 דולר שיוענקו לזוכה, תיערך הגרלה מקדימה נוספת על עשרת אלפים דולר, בין כל התורמים שהקדימו לרכוש את כרטיסי ההגרלה עד לתאריך י"ב כסלו. ניתן להצטרף בטלפון: 03-3062609.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

רגע אחד!

קבל חינם את מגזין במה מדי שבוע!

מהווה הסכמה לקבלת דיוור. ניתן לבטל בכל עת.

מגזין במה - מגזין תוכן חרדי לבית ולמשפחה גיליון 75
דילוג לתוכן