תודעת שפע

שבט, חודש של שפע, שנשמע בשורות טובות, שפע ברכות טובות, ועוד ועוד. לכבוד החודש המבורך הזה, אני רוצה לתת דגש לתודעת שפע.

מה זה בכלל תודעת שפע?

תודעת שפע היא האמונה שיש שפע של משאבים בעולם ושאנחנו יכולים לנצל את המשאבים האלה כדי להשיג את כל מה שאנחנו מתכוונים אליו. הלך הרוח הזה הפך יותר ויותר פופולארי בקרב יזמים ואלו המחפשים ליצור הצלחה משלהם. בטור זה, אדון בשלושה רעיונות מעשיים כיצד ניתן לתרגל תודעת שפע בחיי היומיום שלך ולבטא את התוצאות הרצויות לך.

 

***

 

  1. לתרגל הכרת תודה. הקדישו רגע בכל יום כדי להרהר בכל הדברים הנפלאים בחייכם, מהמשפחה והחברים שלכם ועד להנאות הפשוטות של הטבע או כוס קפה. הכירו בדברים הללו כמתנות שיכולות לעזור לכם להעריך את מה שכבר יש לכם במקום להתמקד במה שחסר או חסר בחייכם.
  2. להתמקד בשפע ולא במחסור. כאשר מתמודדים עם מצב מאתגר, קל ליפול לחשיבה המבוססת על פחד ולחשוב על כל התרחישים הפוטנציאליים במקרה הגרוע ביותר.
  3. להתמקד בהזדמנויות – במקום לדאוג למה שאין לכם, התמקדו באלו הזדמנויות עומדות לפניכם וכיצד תוכלו לנצל אותן. חפשו דרכים להרחיב את הידע, מערך הכישורים או הרשת שלך, כך שכאשר ההזדמנות אכן מתדפקת, אתם מוכנים לתפוס אותה בשתי ידיים.

 

***

 

הפעם החלטתי לנצל הזדמנות – וכל מה שנכתב כאן למעלה על תודעת שפע נכתב על-ידי בינה מלאכותית – תוכנה שכותבת עבורך מאמרים 'תוך שניות בשבריר מהעלות' – זה הסלוגן.

האם התוכנה קיצרה לי את הזמן – הפעם לא ממש. עד שנכנסתי לתוכנה, התנסיתי, לקח לי זמן. האם יש לי הערות עליו – בהחלט. האם הוא שירת אותי – בוודאי.

איפה אחליט לגייס את הבינה המלאכותית – עוד לא קיבלתי החלטה, אבל בהחלט זאת הזדמנות שגם מזמנת לומר עליה תודה.

חודש של שפע הזדמנויות שמתגשמות.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

רגע אחד!

קבל חינם את מגזין במה מדי שבוע!

מהווה הסכמה לקבלת דיוור. ניתן לבטל בכל עת.

מגזין במה - מגזין תוכן חרדי לבית ולמשפחה גיליון 75
דילוג לתוכן