להקהל ולעמוד על נפשינו

שוב ניצבת היהדות הנאמנה בפני מערכה גורלית על עצם קיומה בארץ הקודש. קולות שטנה, אמירות אנטישמיות שנדמה היה שחלפו מן העולם, נאמרות בלא פוצה פה ומצפצף

שוב ניצבת היהדות הנאמנה בפני מערכה גורלית על עצם קיומה בארץ הקודש. קולות שטנה, אמירות אנטישמיות שנדמה היה שחלפו מן העולם, נאמרות בלא פוצה פה ומצפצף.

כרזות מקוממות של אמירות שקריות וצבועות, "כסף לבריאות ולא למשתמטים", מתנוססות בראש כל חוצות. דמו של הציבור החרדי הותר על-ידי אנטישמים תאבי מנדטים, בחסותה של התקשורת המתייפייפת.

אותם מסיתים שאינם בוחלים בשום דרך, משוועים, מצפים ומייחלים לרגע בו יוכלו להסתער על מוסדות השלטון, משרדי הממשלה והתקציבים, להכות בציבור החרדי בהשקפתו, בתמיכות ובתקציבים הזעירים. אם ישנה אפליה, הרי שהציבור החרדי הוא זה המופלה לרעה, אך לא זה הנידון עתה.

כעת זו שעתו של הציבור החרדי. אם לא נשנס מותניים ונפעל כולנו ביתר שאת וביתר עוז להגדיל את הנציגות החרדית ככל האפשר; חלומם ותאוותם של אויבי הדת קרובים למימוש חלילה.

לקראת ימי הפורים, בהם אבות אבותינו נקהלו ועמדו על נפשם, ניצבים אנו בפני אחת משעותיה הקשות של היהדות הנאמנה. די בכך שנביט על דמותו של מלאך ד', רבן של כל בני הגולה מרן הגר"ח קניבסקי שליט"א, אשר עזב את חדר לימודו בו הוא ספון כל שעות היממה ויצא למסעות נרחבים במערכות הבחירות שהתרגשו עלינו בזו אחר זו, לזעוק את זעקת התורה "מי לד' אלי".

בכנס שנערך השבוע בבית מדרשו של רבן של ישראל שליט"א בהשתתפות גדולי ישראל שליט"א, נקראו כולם "להקהל ולעמוד על נפשם", שלא נהיה חלילה צועקים על העבר. עת לעשות לד'.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

רגע אחד!

קבל חינם את מגזין במה מדי שבוע!

מהווה הסכמה לקבלת דיוור. ניתן לבטל בכל עת.

מגזין במה - מגזין תוכן חרדי לבית ולמשפחה גיליון 75
דילוג לתוכן