החיים האמיתיים

החיים האמיתיים

ל"ג בעומר מאחורינו, יום עם כל כך הרבה משמעות!

יום עם רגשות מעורבים. מצד אחד הוא יום של שמחה, יום טוב, יום שנעצרה בו המגיפה. מצד שני האבל עוד כל כך טרי! כל כך בלתי נתפס!

להיות במקום הזה של שמחה ועצב משמשים בערבוביה, זה לא קל. אבל תכל’ס, זה סימן החיים. כשהלב דופק הגרף עולה ויורד באופן תמידי. כשהלב מפסיק לפעום, חלילה, הקו ישר, אין עליות, אין ירידות, סטטי! החיים האמיתיים מורכבים מעליות וירידות.

גם העסק שלך!

אם המצב סטטי, זה סימן לא טוב.

 

מה בכל זאת יחזיק אותך כשאתה בירידה?

 

  • אבחנה מדויקת.

יש לי לקוחה שעשתה קפיצה גדולה מאוד בהכנסות מ-10.000 ₪ בחודש ליותר מ-50.000 ₪ בחודש (רווח!!!). חלק מהמהלך היה גיוס עובדים, הגדלת המקום והשקעה בפרסום רחב יותר. באותה תקופה במשך חודשיים היא לא משכה משכורת הביתה!

אז נכון שההכנסות עלו מאוד, אבל מצד שני גם ההוצאות, מה שמביא ישר למחשבות טורדניות בשביל מה הייתי צריכה את כל זה?

אבל אחרי הירידה מגיעה העלייה ובסייעתא דשמיא מחזור ההכנסות גדל משמעותית. מה שהביא אותה למקום של למשוך משכורת גבוהה יותר מקודם, היא נהנתה משעות פנויות ועוד הרבה פינוקים נלווים.

לזהות את הגורם לירידה יקל עליך לראות את העליה באופק.

 

ב.         יעד ברור.

כשיש לך יעד מדויק, ברורה לך הדרך וחלק ממנה זה גם לסטות מעט  ימינה, מעט שמאלה, אבל הכל בסדר. אנחנו יודעים לאן אנחנו צועדים.

כשברור לך מה האסטרטגיה של המהלך השיווקי שלך, ברור לך שיש הוצאות בדרך, אבל הן לא מלחיצות, מפני שהסוף ברור לך.

 

ג.          עקביות והתמדה.

”אבנים אבנים שחקו המים…”, טיפה קטנה ועוד טיפה קטנה שחקו את האבן הגדולה והכבדה. מה גרם לכך? הסבלנות, העקביות ללא פשרות, פעולות שהניבו לך הצלחה בעבר ואפילו הצלחה מזערית, לשכפל אותן! אבל בעקביות והתמדה! לא לוותר לרגע. בסוף זה מצליח. ראיה מהאבן.

 

אם מרגיש לך שאבחון מדויק, הגדרת יעד ברור, אישור להמשך עקביות בפעולות שיש לך ספק לגביהן יגרמו לך ולעסק שלך לעלות גבוה, אני מחכה למייל ממך: N@nechamafux.co.il

יש לי הצעה משתלמת עבורך!

תוכן קשור

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

עוד על הבמה

קבל את המגזין
ראשון למייל:

במה 69 הרב אברהם בייפוס מגזין במה - מגזין תוכן חרדי לבית ולמשפחה

זאת התורה לא תהא מוחלפת – "כל המבזה תלמידי חכמים"

בימים אלו של ימי הפורים הורה רבינו הגראי"ל שטינמן זצוק"ל לאחד ממרביצי התורה החשובים שליט"א שיראה להזהיר את בני הישיבה לקראת ימי הפורים, שידעו "ששום

'סגולות' לפרנסה

  בפרשתנו אנו לומדים על ירידת המן. דור המדבר לא היו צריכים להשתתף בהרצאות בנושאי אמונה וביטחון בכל הנוגע לפרנסה. היה ברור ומוחשי כל כך

'שבת שירה' – ישראל נדמין לקן ציפור

השבת הקרובה, פרשת בשלח, מכונה 'שבת שירה'. מנהגים מיוחדים יש לשבת זו, הקשורים לשירת הים וקשורים לפרשת המן. רבים אף קוראים בשבת זו פרשת המן.

רגע אחד!

קבל חינם את מגזין במה מדי שבוע!

מהווה הסכמה לקבלת דיוור. ניתן לבטל בכל עת.

מגזין במה - מגזין תוכן חרדי לבית ולמשפחה גיליון 75
דילוג לתוכן