אבל יחיד עשי לך

זכות מיוחדת זכה מגזין 'במה' לאורך השנים, להביא ברמה את דברי תורתו המאירים של מרן ראש הישיבה הגאון רבי ברוך מרדכי אזרחי זצוק"ל, לכלל בית ישראל.

דבריו המושכים את הלבבות, המאירים כנתינתם מסיני, עלו על שולחן מלכים, מאן מלכי רבנן, הרוו נחת את רבבות הקוראים וחיזקו רבים וטובים.

לזכות מיוחדת נוספת זכינו, בהיותנו עולים תדיר על שולחנו של מרן ראש הישיבה זצוק"ל, אשר היה לנו לעיניים, לעצה ותושיה ולקבלת ברכה.

הסתלקותו של מרן ראש הישיבה זצוק"ל הינה אבידה עצומה לכלל בית ישראל, אך יחד עם האבידה הכללית, ישנה כאן אבידה פרטית לכל יחיד ויחיד שנהנה מאורו הגדול.

בלתי ניתן להקיף את אישיותו הגדולה של מרן ראש הישיבה זצוק"ל, אשר כארי התנשא בכל פועליו, בהרבצת תורתו המופלגת, בהכנסת אלפי בני תשחורת לעולמה של ישיבה, במערכות היהדות הנאמנה שעמד בראשן  והביא את דבר ד' ברמה ובאספות גדולי ישראל אשר היה הנואם המרכזי בהן.

בגיליון זה ניסינו לדלות מעט התמצית מאישו הגדולה לאורה זכינו להתחמם, להליכה במורשתו הכבירה ובדרכיו הטהורות.

 

 

בתפילה שנזכה שהקב"ה יחיש את הגאולה מהרה ויקיצו וירננו שוכני עפר,

 

במה

תוכן קשור

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

עוד על הבמה

קבל את המגזין
ראשון למייל:

במה 69 הרב אברהם בייפוס מגזין במה - מגזין תוכן חרדי לבית ולמשפחה

זאת התורה לא תהא מוחלפת – "כל המבזה תלמידי חכמים"

בימים אלו של ימי הפורים הורה רבינו הגראי"ל שטינמן זצוק"ל לאחד ממרביצי התורה החשובים שליט"א שיראה להזהיר את בני הישיבה לקראת ימי הפורים, שידעו "ששום

'סגולות' לפרנסה

  בפרשתנו אנו לומדים על ירידת המן. דור המדבר לא היו צריכים להשתתף בהרצאות בנושאי אמונה וביטחון בכל הנוגע לפרנסה. היה ברור ומוחשי כל כך

'שבת שירה' – ישראל נדמין לקן ציפור

השבת הקרובה, פרשת בשלח, מכונה 'שבת שירה'. מנהגים מיוחדים יש לשבת זו, הקשורים לשירת הים וקשורים לפרשת המן. רבים אף קוראים בשבת זו פרשת המן.

רגע אחד!

קבל חינם את מגזין במה מדי שבוע!

מהווה הסכמה לקבלת דיוור. ניתן לבטל בכל עת.

מגזין במה - מגזין תוכן חרדי לבית ולמשפחה גיליון 75
דילוג לתוכן